Кожен з нас – вже волонтер: за минулий рік з бюджету громади на потреби ЗСУ було спрямовано 23, 6 млн грн

Дата: 22.02.2023 11:55

Мабуть, немає байдужої людини у громаді до подій на фронті та у тилу. Громада пишається своїми волонтерами, що плетуть маскувальні сітки, готують і передають продукти харчування та засоби особистої гігієни, теплі речі, окопні свічки тощо.

Та кожен з нас, без виключення, що працює на благо громади та сплачує податки– незамінний помічник у наближенні нашої світлої перемоги.

За час повномаштабного вторгнення російських військ на територію України Новогуйвинська селищна рада перерахувала 23,675,400 грн на потреби військових частин Збройних Сил України. Ще майже 300 тис гривень допомоги було направлено підрозділам ДСНС, СБУ, Нацгвардії та Нацполіції.

Зважаючи на пріоритети і завдання військових частин та підрозділів командири самостійно визначають цільові напрямки витрат коштів наданої допомоги.

У єдності – сила! Разом до перемоги!