ГВАРДІЯ НАСТУПУ »: ЯК ПОКРОКОВО ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ПІДГОТОВКА БІЙЦІВ – ЗМІ

Дата: 21.02.2023 12:11

В Україні триває набір до «Гвардії наступу», яка має посилити оборону країни та допомогти ЗСУ в деокупації зайнятих російськими військами територій. І цим наблизити перемогу України у війні з Російською Федерацією.

У Нацгвардії розповіли, як проходитиме підготовка бійців.

Як відбуватиметься підготовка бійців «Гвардії наступу»

Після формування підготовка підрозділів «Гвардії наступу» пройде на полігонах — спочатку індивідуальна, потім командна.

«Спочатку підрозділи комплектуються — рота, батальйон тощо. Потім вони відбувають на один з полігонів і починається підготовка. Вона включає у себе індивідуальну піхотну підготовку, потім у складі підрозділу», — розповів полковник Артем Іллюхін, командир бригади оперативного призначення Нацгвардії “Рубіж”.

Паралельно з цим починають готуватися сержанти, а також фахівці на посадах гранатометників, кулеметників, снайперів тощо.

Підготовка бійців складатиметься з таких етапів:

1. Одиночна підготовка, яка триватиме до двох тижнів.
  2. Підготовка у складі відділення. Завершиться вона бойовими стрільбами відділень.
  3. Підготовка у складі взводів. Цей етап закінчується тактичними навчаннями взводів з бойовою стрільбою.
  4. Злагодження підрозділів у складі роти.
  5. Злагодження у складі батальйону.

Паралельно з одиночною підготовкою упродовж перших двох тижнів починається підготовка сформованого штабу батальйону за системою прийняття рішення країн-партнерів НАТО, з урахуванням досвіду виконання бойових завдань.

Полковник зазначив, що підготовка до наступальних дій відрізняється від підготовки для оборони.

Хто може потрапити до «Гвардії наступу»

Основою підрозділів будуть чинні поліцейські, прикордонники та бійці Національної гвардії.

Вступ до штурмових бригад, є добровільним вибором, а не мобілізацією.

Скільки бригад буде в «Гвардії наступу»

Оголошено формування восьми бригад:

• бригади Національної гвардії: «Буревій», «Червона Калина», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан», «Азов».
  • бригада Національної поліції: «Лють».
  • бригада Державної прикордонної служби: «Сталевий Кордон».

Як відбиратимуть бійців до «Гвардії наступу»

Добровольці, які подадуть анкети, мають пройти:

• психологічне тестування,
  • медичний огляд,
  • тест із фізичної підготовки.

Як долучитися до “Гвардії наступу” жителям Житомирського району та що варто знати, читайте ТУТ.