20 лютого у с. Сінгури відбувся мітинг-реквієм на честь Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 18:45

Присутні із вдячністю згадали відважних та сильних духом людей, які віддали найцінніше - свої життя - у боротьбі за нашу свободу. Герої Небесної Сотні зробили свій вибір – виборювати свободу та гідність. Вони загинули за те, щоб Україна розвивалася як вільна демократична держава.

Працівники культури Новогуйвинської громади та небайдужі місцеві жителі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, а  гурт "Джерела" зворушив слухачів патріотичними піснями.

Поминальну молитву за Героями Небесної Сотні, які загинули, захищаючи нашу незалежну Україну, відслужив представник духовенства Православної Церкви України.

Сьогоднішній день - день жалоби, оскільки він пов’язаний із загибеллю громадян під час Революції Гідності та на початку російської агресії на сході України, але водночас він закликає вшановувати не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя, жертовність і відвагу.