№ 2-ОД Про затвердження паспорту бюджетної програми на 2022 рік

Дата: 05.01.2023 14:33

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

05.01.2023                                     смт Новогуйвинське                                 № 2-ОД

Про затвердження паспорту

бюджетної програми на 2022 рік

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 29.12.2022 року №650 «Про внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2022 рік»:

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити паспорт бюджетної програми на 2022 рік по КПКВК:

-     0116072 «Компенсація різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води згідно із Законом України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування», послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем), послуги з централізованого водопостачання і централізованого водовідведення згідно із Законом України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та тепло генеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення» за рахунок субвенції з державного бюджету».

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Новогуйвинської селищної ради.

Секретар ради                                                                    Олександр ЛОВИНЮК