№18-ОД Про внесення змін до розпорядження від 20.10.2022 №151-ОД «Про користувачів офіційних електронних поштових скриньок старостатів та структурних підрозділів селищної ради»

Дата: 08.02.2023 14:20

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

08 лютого 2023 року                                                                                №18-ОД

Про внесення змін до розпорядження

від 20.10.2022 №151-ОД «Про користувачів

офіційних електронних поштових скриньок

старостатів та структурних підрозділів

селищної ради»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про  інформацію», «Про  захист інформації в автоматизо-ваних  системах», «Про електронні документи та електронний документообіг» та іншими нормативно-правовими актами, листом Управління Служби безпеки України в Житомирській області від 14.09.2022 за вих.№57/22-1300, згідно пункту 10 розпорядження Новогуйвинського селищного голови від 20.10.2022 №151-ОД та у зв’язку із кадровими змінами:

1. Підпункт 3 пункту 1 розпорядження Новогуйвинського селищного голови від 20.10.2022 №151-ОД «Про користувачів офіційних електронних поштових скриньок старостатів та структурних підрозділів селищної ради» слова «діловод Анна ДИМЧУК» змінити на «діловод Олена НЕПОДОБНА».

1. Підпункт 3 пункту 2 розпорядження Новогуйвинського селищного голови від 20.10.2022 №151-ОД «Про користувачів офіційних електронних поштових скриньок старостатів та структурних підрозділів селищної ради» викласти в новій редакції, а саме:

« 3) vob-ns@novoguyvynske-miskrada.gov.ua (Сектор військового обліку та спеціаліст із цивільного захисту Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту) – старший інспектор військового обліку Віктор СМЕЮН, спеціаліст з питань цивільного захисту Антон ВЕРБИЦЬКИЙ».

1. Користувачам:

використовувати двофакторну авторизацію доступу до поштових скриньок, а також постійний моніторинг пристроїв, які мають доступ до електронної поштової скриньки;

у разі виявлення сторонніх пристроїв та/або IP-адрес, не притаманних регіону, та/або надходження на електронну поштову скриньку селищної ради підозрілих листів (як правило такі листи містять в якості додатка  файли сумнівного походження або посилання для подальшого переходу) від невідомих адресатів негайно інформувати безпосереднього керівника та відповідального співробітника Житомирського РВ УСБУ в Житомирській області.

1. Заборонити користувачам:

надавати доступ до головної офіційної електронної поштової скриньки селищної ради іншим особам;

повідомляти іншим особам паролі доступу до головної офіційної електронної поштової скриньки селищної ради;

зберігати паролі доступу до головної офіційної електронної поштової скриньки селищної ради у відкритому вигляді на ПЕОМ;

використовувати функції автозбереження доступу до головної офіційної електронної поштової скриньки селищної ради;

використовувати особисті поштові скриньки на службових ПЕОМ та листування з їх використанням.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами селищної ради Тамару ПОДОРОЖНУ.

Секретар ради                                                                    Олександр ЛОВИНЮК