№ 9-ОД Про внесення змін до складу  Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми на території населених пунктів Новогуйвинської селищної ради

Дата: 27.01.2023 14:03

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

27. 01. 2023 р.             смт Новогуйвинське                              № 9-ОД

Про внесення змін до складу  Координаційної ради

з питань запобігання та протидії домашньому насильству,

насильству за ознакою статі та торгівлі людьми на території

населених пунктів Новогуйвинської селищної ради

У зв’язку з кадровими змінами у Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» селищної ради, керуючись Конституцією України, статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 6 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», для забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми на місцевому рівні:

1. Внести зміни до складу Координаційної ради з  питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми на території населених пунктів Новогуйвинської селищної ради, затвердженого у новому складі розпорядженням від 16.12.2022р. № 187-ОД «Про внесення змін до розпорядження  від 19.01.2022р. №6-ОД та складу  Координаційної ради з питань запобігання  та протидії домашньому насильству,  насильству за ознакою статі та торгівлі людьми на території населених пунктів Новогуйвинської селищної ради», замінивши у складі комісії (додаток 1 до розпорядження від 16.12.2022р. № 187-ОД):
  • виключити зі складу Координаційної ради з  питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми на території населених пунктів Новогуйвинської селищної ради Загорудько Регіну Віталіївну;
  •  включити до складу Координаційної ради з  питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми на території населених пунктів Новогуйвинської селищної ради директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» селищної ради Мельника Олександра Петровича у якості заступника голови Координаційної ради.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                     Олександр ЛОВИНЮК