Терапевтичний діалог: громадська діячка Олена Чинка поділилася своєю історією із захисниками, які зараз проходять лікування

Дата: 17.02.2023 13:34

Через нещасний випадок на залізниці близько двадцяти років тому Олена втратила обидві ноги. Здавалося б, кар’єра спортсменки, танцівниці з дитинства у юної дівчини закінчилася. Але сильний дух жінки не тільки підняв її з лікарняного ліжка, а й зробив її світовою чемпіонкою.

«Якщо мої слова, мій приклад та історія торкнеться бодай одного серця сьогодні – значить, день вже вдався! Бог залишив мене на цій землі, я жива, і я вирішила ЖИТИ. І цією жагою до життя я ділюся із нашими захисниками. Кажу їм: ви не одні. Життя продовжується і воно прекрасне,» -- ділиться чемпіонка.

«Такі зустрічі відволікають від «лікарняних буднів» -- ділиться поранений боєць. -- Навіть перевертають уяву про майбутнє. Надихають. Спасибі небайдужим волонтерам, які ініціюють такі бесіди. І за смаколики спасибі (усміхається – ред.)

Для довідки:

Оле́на Петрі́вна Чи́нка— українська спортсменка, громадська і політична діячка. Майстер спорту України, член збірної України зі спортивних танців на візках, світова чемпіонка, перша сертифікована дайверка з інвалідністю в Україні.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)