№ 701 Про схвалення проєкту Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Благоустрій громади» Новогуйвинської селищної ради та здійснення внесків до статутного капіталу на 2023-2024 роки»

Дата: 17.02.2023 12:04

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ №701

«16» лютого 2023 р.                                                              смт Новогуйвинське

Про схвалення проєкту Програми «Фінансова

підтримка комунального підприємства

«Благоустрій громади» Новогуйвинської

селищної ради та здійснення внесків до

статутного капіталу на 2023-2024 роки»

Керуючись ст.27, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для забезпечення стабілізації фінансово-господарської діяльності підприємства, покращення стану розрахунків, більш ефективного використання майна, що належить до комунальної власності Новогуйвинської селищної ради, оновлення виробничих потужностей, технічної бази, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій, виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1.Схвалити проєкт Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Благоустрій громади» Новогуйвинської селищної ради та здійснення внесків до статутного капіталу на 2023-2024 роки» (додається).

2.Подати проєкт Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Благоустрій громади» Новогуйвинської селищної ради та здійснення внесків до статутного капіталу на 2023-2024 роки» на розгляд та затвердження сесії селищної ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів.

програма

Секретар селищної ради                                                Олександр ЛОВИНЮК