№ 689 Про відмову фізичній особі-підприємцю Закшевському Олексію Станіславовичу у продовженні договору оренди комунального майна від 29.04.2014 №105

Дата: 17.02.2023 11:35

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 689

від «16» лютого  2023 року

Про відмову фізичній особі-підприємцю

Закшевському Олексію Станіславовичу

у продовженні договору оренди комунального майна

від 29.04.2014 №105

Відповідно до підпункту першого пункту «а» ч.1 ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3-5, 9 статті18, ч.1 статті19, ч. 6¹ Прикінцеві та Перехідні положення Закону України «Про оренду державного та комунального майна», пункту 5 Постанови Кабінету Міністрів України «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану» від 27.05.2022 року №634, враховуючи рішення 28 сесії Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області 8 скликання №1010 від 15 червня 2022 «Про делегування повноважень виконавчому комітету селищної ради у сфері оренди комунального майна» та у зв’язку з необхідністю використання вбудованих нежитлових приміщень, площею 69,7 кв. м., за адресою: смт Гуйва, вул. Бердичівська, 2, Житомирського району, Житомирської області для власних потреб балансоутримувача (Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області), виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Відмовити фізичній особі-підприємцю Закшевському Олексію Станіславовичу у продовженні дії договору оренди від 29.04.2014 №105 вбудованих нежитлових приміщень, площею 69,7 кв. м., за адресою: смт Гуйва, вул. Бердичівська, 2, Житомирського району, Житомирської області в зв’язку з необхідністю їх використання для власних потреб балансоутримувача Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області (код ЄДРПОУ 04348303, 12441, Житомирська область, Житомирський район, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5).

2. Припинити дію договору оренди нежитлових приміщень, площею 69,7 кв. м., за адресою: смт Гуйва, вул. Бердичівська, 2, Житомирського району, Житомирської області від 29.04.2014 №105 з дати закінчення строку, на який його було укладено, а саме з 12.04.2023 року.

3.Повідомити фізичну особу-підприємця Закшевського Олексія Станіславовича про не продовження договору оренди від 29.04.2014 №105 нежитлових приміщень, площею 69,7 кв. м., за адресою: смт Гуйва, вул. Бердичівська, 2, Житомирського району, Житомирської області з підстави, передбаченої ч.1 статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», а саме: використання орендованого майна для власних потреб балансоутримувача, не пізніше ніж за 30 календарних днів до дати припинення дії договору оренди від 29.04.2014 №105.

4.Фізичній особі-підприємцю Закшевському Олексію Станіславовичу повернути з оренди вбудовані нежитлові приміщення, площею 69,7 кв. м., за адресою: смт. Гуйва, вул. Бердичівська, 2, Житомирського району, Житомирської області протягом трьох робочих днів з дати припинення дії договору від 29.04.2014 №105, яка зазначена у пункті другому даного рішення, за актом приймання-передачі.

5. Створити комісію для прийняття з оренди вбудованих нежитлових приміщень площею 69,7 кв. м. по вул. Бердичівська, 2 у смт. Гуйва, Житомирського району, Житомирської області у наступному складі:

Голова комісії:

Парфентієва Тетяна Миколаївна   заступник селищного голови з питань                                                                                         діяльності виконавчих органів ради;

Члени комісії:

Юрчук Святослав Євгенович     начальник відділу містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства,

благоустрою та комунальної власності;

Бесараб Олексій Дмитрович -     начальник відділу правового  забезпечення,                                                                               договірної та претензійно- позовної роботи

Управління правового, кадрового забезпечення,                                                                             мобілізаційної  роботи та цивільного  захисту;

Степура Тетяна Іронимівна -       головний спеціаліст відділу  містобудування,

архітектури, житлово - комунального господарства

архітектури    та комунальної власності;

Ліщинська Наталія Петрівна -     головний спеціаліст відділу  бухгалтерського

обліку, звітності та господарського  забезпечення.

6. Комісії провести огляд та забезпечити прийняття з оренди у фізичної особи-підприємця Закшевського Олексія Станіславовича нежитлових приміщень, площею 69,7 кв. м., по вул. Бердичівська, 2 у смт. Гуйва із підписанням акту приймання-передачі, який подати на затвердження секретарю ради.

7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань виконавчих органів Тетяну ПАРФЕНТІЄВУ.

Секретар ради                                                                        Олександр ЛОВИНЮК