Про створення постійно діючої комісії з профілактики і встановлення факту отруєння бджіл

Дата: 15.02.2023 16:33

У К Р А Ї Н А                        ПРОЕКТ

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № _____

«__» _________ 2023 року.                                                   смт Новогуйвинське

Про створення

постійно діючої комісії

з профілактики і встановлення

факту отруєння бджіл

Керуючись  ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ ,,Про бджільництво» зі змінами, ЗУ «Про ветеринарну медицину» зі змінами, ЗУ «Про захист рослин» зі змінами, ЗУ «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин» зі змінами, ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» зі змінами, наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України'', «Інструкцією з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин»

ВИРІШИВ:

1. Створити постійно діючу комісію Новогуйвинської селищної ради із профілактики та всановлення факту отруєння бджіл згідно з Додатком 1.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника_________________________________________________________

додаток

Положення

Секретар селищної ради                                                Олександр  ЛОВИНЮК