День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 15.02.2023 09:18

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій нашої громади!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 34-а річниця виведення військ з Афганістану.

Війну в Афганістані часто називають загарбницькою, хоча для солдатів, які пройшли через неї, це було виконання обов’язку перед державою. У 2014 році тисячі воїнів-афганців одними із перших відправилися добровольцями на український Схід. Вони і сьогодні захищають нашу державу від російського агресора, а деякі віддали життя за Україну.

Ця знаменна дата збігається з одним з найбільших християнських свят – Стрітенням Господнім. В цей день, молімося за душі полеглих братів в Афганістані, за теперішніх захисників нашої Батьківщини!

Бажаю вам і вашим родинам добра, миру, достатку, міцного здоров’я, наснаги, злагоди на довгі літа!

Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану! Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв.

Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.

Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку!

Слава Героям!

секретар селищної ради                                        Олександр ЛОВИНЮК