№20-ОД Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 14.02.2023 13:40

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від «14» лютого 2023 року            смт Новогуйвинське                         № 20- ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись статтями 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи виконавчого комітету селищної ради:

1. Скликати чергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

1. Провести чергове засідання  виконавчого комітету селищної ради 16 лютого 2023 року об 10-00 годині у залі засідань  приміщення адміністративної будівлі селищної ради, за адресою: вулиця Дружби Народів, 5, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області.

1.  На розгляд  виконавчого комітету внести наступні питання:
  1. Про схвалення проєкту Програми  національно-патріотичного виховання дітей та молоді Новогуйвинської селищної ради на 2023-2025 роки.
  2. Про схвалення проєкту Програми сприяння розвитку Центру обслуговування  платників податків  Житомирської Державної податкової інспекції  Головного управління ДПС у Житомирській області  на 2023 рік.
  3. Про схвалення проекту Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Озерне» та Новогуйвинського ВЖРЕКП Новогуйвинської селищної ради та здійснення внесків до статутного капіталу на 2023-2024 роки».
  4. Про розгляд електронної петиції Іванюк Т.С. від 09.02.2023 щодо повернення тарифу на водопостачання та водовідведення в смт Озерне.
  5. Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг для відшкодування  витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих  учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни.
  6. Про затвердження переліку категорій осіб, яким надаються соціальні послуги КУ «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради за рахунок бюджетних коштів, з установленням диференційованої плати та за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб.
  7. Про внесення змін до Програми про відшкодування стоматологічної допомоги пільговим категоріям громадян Новогуйвинської селищної ради на 2021-2025 роки.
  8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 16 вересня 2021 року № 297 «Про затвердження складу Опікунської ради та Положення про Опікунську раду при виконавчому комітеті Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області».
  9. Про надання дозволу Косюку О.Л. на приватизацію квартири.
  10. Про надання дозволу  на приватизацію квартири (Букалу Юрію Лукичу, Букалу Сергію Юрійовичу).
  11. Про погодження інвестиційної програми ТОВ «ҐРІН БІН УКРАЇНА» по  Новогуйвинській територіальній громаді.
  12. Про встановлення тарифів на послуги  з поводження з твердими побутовими відходами, які надаються ТОВ «ҐРІН БІН УКРАЇНА» на території Новогуйвинської територіальної громади.
  13. Про відмову фізичній особі-підприємцю Закшевському Олексію Станіславовичу  у продовженні договору оренди комунального майна  від 29.04.2014 №105.
  14. Про відмову Римсько -католицькій  церкві парафії святої Софії м. Житомира у продовженні договору оренди комунального  майна від 11.01.2011 №77.
  15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради  від 19 травня 2022р.  № 521.
  16. Про створення Місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної  комісії на території Новогуйвинської територіальної громади
  17. Про схвалення звіту про  виконання бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади за 2022 рік.
  18. Питання опіки і піклування.
  19. Різне.

1. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради оприлюднити це розпорядження та повідомити членів виконавчого комітету та депутатів селищної ради про дату та час засідання виконавчого комітету і орієнтовний порядок денний засідання.

1.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                   Олександр ЛОВИНЮК