Щотижневий дайджест від Новогуйвинського відділу культури, розвитку туризму, молоді та спорту

Дата: 10.02.2023 13:37

Як завжди у п'ятницю   розповідаємо про новини культури громади за тиждень.

Цього тижня працівники КЗ "Публічна бібліотека" долучились до онлайн події «Іван Мазепа. Невдала спроба визволення України. Частина ІІ» та вебінару «Молодь навчається відстоювати свої права та вивчає обов’язки».

Рубрика на фейсбук-сторінці КЗ "Публічна бібліотека" #Бібліотека_твій_простір цього тижня познайомила своїх читачів з бібліотекою-філією с. Головенка КЗ "Публічна бібліотека" Новогуйвинської селищної ради та з підсумками її роботи за  минулий рік.

Приємно зазначити, що наші бібліотекарі - не тільки професіонали своєї справи, але й талановиті майстрині! Ще раз вітаємо Цикал Галину Василівну - бібліотекаря бібліотеки-філії с. Озерянка з І місцем в номінації "Вишивка" у Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Чари зимових свят». На конкурс була представлена вишита картина "Українські снігурі".

У Озерянківській гімназії за участі Будинку культури-філії с. Озерянка відбувся майстер-клас для дітей із виготовлення листівок-валентинок. Сердечка, виготовлені дитячими руками, поїдуть до наших Захисників та стануть для них оберегами.