№1176 Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності гр. Дідику І. А. та гр. Тарасевичу Я. А.

Дата: 25.01.2023 10:39

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 1176

(тридцять друга сесія восьмого скликання)

24 січня 2023 року                                                                    смт Новогуйвинське

Про передачу в оренду земельної ділянки

комунальної власності

гр. Дідику І. А. та гр. Тарасевичу Я. А.

Розглянувши заяву гр. Дідика І. А. та гр. Тарасевича Я. А. про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для обслуговування комплексу складів - зерносховищ, керуючись статтями 26, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 93, 116, 122, 123, 124, 125, 126, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» від 19 жовтня 2022 року №2698-ІХ, Законом України «Про оренду землі», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 20.01.2023р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати гр. Дідику Ігорю Анатолійовичу та гр. Тарасевичу Ярославу Анатолійовичу в оренду земельну ділянку комунальної власності для обслуговування комплексу складів - зерносховищ, площею 0,7628 га, цільове призначення – для іншого сільськогосподарського призначення (013), кадастровий номер 1822086500:02:000:1042, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Сінгурівського старостинського округу Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  2. Встановити термін дії договору оренди земельної ділянки 10 років.
  3. Встановити орендну плату за користування земельною ділянкою у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  4. Доручити секретарю Новогуйвинської селищної ради Олександру ЛОВИНЮКУ в установленому порядку відповідно до чинного законодавства забезпечити підписання договору оренди.
  5. Гр. Дідику Ігорю Анатолійовичу та гр. Тарасевичу Ярославу Анатолійовичу забезпечити використання зазначеної земельної ділянки відповідно до цільового призначення та умов договору оренди.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та екології Новогуйвинської селищної ради.

Секретар селищної ради                                                        Олександр ЛОВИНЮК