№1148 Про прийняття у комунальну власність Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області генераторів, бензинових пил Stihl з аксесуарами, бензинових пил Husgvarna з аксесуарами, бензинорізів Stihl для професіоналів з аксесуа

Дата: 25.01.2023 10:06

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1148

(тридцять друга сесія восьмого скликання)

«24» січня  2023 р                                                                 смт Новогуйвинське

Про прийняття у комунальну власність

Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району Житомирської області

генераторів, бензинових пил Stihl з аксесуарами,

бензинових пил Husgvarna з аксесуарами,

бензинорізів Stihl для професіоналів з аксесуарами

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 1, 11 Закону України «Про гуманітарну допомогу», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти у комунальну власність територіальної громади в особі Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області генератори бензинові в кількості 4 (чотирьох) штук, бензинові пили Stihl з аксесуарами (ріжуча стрічка, масло, ланцюг, бак для пилки) в кількості 3 (трьох) штук, бензинові пили Husgvarna з аксесуарами (стрічка нарізна , масло, нарізка ланцюга) в кількості 3 (трьох) штук, бензинорізи Stihl для професіоналів з аксесуарами (відрізні диски) в кількості 2 (двох) штук як гуманітарну  допомогу згідно з актом передачі від _________________  (згідно з додатком 1).

2. Закріпити на балансі  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області генератори бензинові в кількості 1 (однієї) штуки, бензинові пили Stihl з аксесуарами (ріжуча стрічка, масло, ланцюг, бак для пилки) в кількості 3 (трьох) штук, бензинові пили Husgvarna з аксесуарами (стрічка нарізна , масло, нарізка ланцюга) в кількості 3 (трьох) штук, бензинорізи Stihl для професіоналів з аксесуарами (відрізні диски) в кількості 2 (двох) штук як гуманітарну  допомогу згідно з актом передачі від _________________   (згідно з додатком 2).

3. Закріпити на балансі відділу освіти Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області генератори бензинові в кількості 3 (трьох) штук як гуманітарну  допомогу згідно з актом передачі від ____________  (згідно з додатком 3).

3.  Включити вказані у п. п. 2 матеріальні цінності  до місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території громади.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяну ПАРФЕНТІЄВУ.

додатки

Секретар ради                                                       Олександр ЛОВИНЮК