Кластери України запрошуються до участі у грантовому конкурсі для системної підтримки та розвитку підприємництва в Україні.

Дата: 24.01.2023 16:10

Конкурс проєктів є частиною програми міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», одним із завдань якого є удосконалення інфраструктури розвитку малого та середнього бізнесу через надання підтримки кластерам України.

Мета конкурсу

Підтримка зацікавлених кластерів в реалізації програм/проєктів/дій, спрямованих на підтримку розвитку та зміцнення кластерів, стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, з особливим акцентом на просування експорту, стимулювання інновацій та діджиталізації, покращення державно-приватного діалогу, передачі технологій, а також залучення державних та іноземних інвестицій.

Цільова аудиторія (заявники) конкурсу

Юридично зареєстровані та активно діючі кластери на території України, які мають продемонструвати активну економічну діяльність та потенціал для розвитку як самого кластеру, так і його членів (представники малого та середнього підприємництва), мати діючі стратегії/плани з підтримки та розвитку кластера/малого та середнього бізнесу.

Максимальна сума гранту для кожного кластеру: 25 000 євро у гривневому еквіваленті.

Як взяти участь?

Мова подання заявок: українська з обов’язковим перекладом англійською.

Кінцевий термін подання заявок: 27 січня 2023 року (до 12:00) в електронному вигляді на адресу: mail@bdf.gov.ua

Детальні роз’яснення щодо грантового конкурсу та аплікаційну форму можна завантажити за посиланням. Пакет документів доєднано нижче.

Роз’яснення щодо подання грантової заявки EU4Business (українською).docx

Роз’яснення щодо подання грантової заявки EU4Business (англійською).docx