21 січня відбулася визначна подія в культурному житті нашої громади!

Дата: 23.01.2023 15:47

До Дня обіймів пройшов благодійний творчий вечір нашого надзвичайно талановитого Іллі Ємця, під назвою "ОБІЙМИ МЕНЕ" 🤗!

Концертна програма складалася з авторських пісень Іллі, але розпочалося дійство, всім відомою, піснею Океана Ельзи "Обійми мене", у виконанні Іллі Ємця, гурту "Passion Group"  та чарівної вокалістки гурту  Богдани Внук.

На заході була присутня поліська поетеса Марія Кучер-Захарчук, яка є автором слів до багатьох пісень Іллі.

Пані Марія зачитала чудові вірші, які доповнили чуттєву атмосферу вечора.

Свою авторську пісню подарував товариш і колега по волонтерській діяльності - Владислав Солоненко.

Музичне вітання також подарував вокальний дует "Дата МЮЗІК".

З вітальними словами і подарунками завітали на захід колеги та керівництво нашої громади.

Музичний гурт "Passion Group", який створив і очолив Ілля, взяв активну участь в концерті.

Без уваги не залишились і наші Захисники. На маскувальні сітки для ЗСУ на благодійному заході було зібрано 3050 грн.

Дякуючи допомозі і підтримці друзів і колег, творчій майстерності Іллі та активним глядачам, атмосфера в залі панувала дуже душевна і в той же час яскраво емоційна💥.

Захід відбувся на найвищому рівні!

Дякуємо ЗСУ за можливість жити і творити!

Все буде Україна💙💛!