Звернення секретаря Новогуйвинскої селищної ради Олександра Ловинюка з нагоди Дня Соборності України

Дата: 22.01.2023 07:00

Шановні жителі громади!

104 роки тому, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цей день внесено до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

День Соборності України – це можливість вкотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

На превеликий жаль, боротьба українців за цілісність та незалежність триває й досі. Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед нашою державою та кожним її громадянином, вимагають єднання українського народу.

Найкращі сини України знову змушені стати на захист територіальної цілісності нашої держави. Ще ніколи День соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом.

Ми повинні пам’ятати про незліченні жертви, принесені на вівтар соборності й державності.  Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Нехай розум, воля і любов до України згуртовують нас у всіх справах – і у боротьбі з агресором, і у розбудові соборної демократичної України! Бо в єдності – наша сила! Ми молимося за нашу державу, за наших героїчних воїнів, за мирне небо і святу землю, за світле майбутнє наших дітей.

Ми – великий Український народ.

Слава Україні!

Героям слава!