№ 665 Про стан ведення військового обліку на території Новогуйвинської селищної ради в 2022 році.

Дата: 18.01.2023 16:03

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 665

«17» січня 2023 р.                                                          смт Новогуйвинське

Про стан ведення військового

обліку на території Новогуйвинської

селищної ради в 2022 році.

Відповідно до статті 15 Закону України «Про правовий режим військового стану», статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 33,34,35,58 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2022р. №1487 «Про затвердження порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів».

З метою забезпечення належної організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних на території Новогуйвинської селищної ради, заслухавши доповідь завідувача з військово-облікового бюро Попова В.Г. виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію завідувача військово-облікового бюро Попова В.Г. яка відображає реальний стан військово-облікової роботи на території Новогуйвинської селищної ради 2022 році взяти до відома.
  2. Затвердити перспективний план роботи з військового обліку військовозобов’язаних і призовників на 2023 рік, що додається.
  3. Старостам Новогуйвинської селищної ради відповідно до затверджених перевірок стану військового обліку провести звірки облікових даних карток первинного обліку по господарських книгах скласти акти, які подати до Житомирського РТЦК та СП, план звірки  додається.
  4. Відповідальним за ведення військового обліку в населених пунктах старостинських округів:
  • забезпечити належну організацію військового обліку військовозобов’язаних, призовників згідно постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2022р. №1487;
  • доводити розпорядження начальника Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки «Про оповіщення та виклик військовозобов’язаних» до громадян призивного віку.
  1. Провести роз’яснення з підприємствами, організаціями Новогуйвинської селищної ради про своєчасне забезпечення подання до військово-облікового бюро документів для оформлення бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.
  2. Виконання цього рішення покласти на відповідальних осіб Новогуйвинської селищної ради.
  3. Контроль за виконання даного рішення залишаю за собою.

Секретар ради                                                                  Олександр ЛОВИНЮК