№4-ОД Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 13.01.2023 14:21

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від «13» січня 2023 року            смт Новогуйвинське                           № 4- ОД

Про скликання позачергового

засідання виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись статтями 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи виконавчого комітету селищної ради:

1. Скликати позачергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

1. Провести позачергове засідання  виконавчого комітету селищної ради 17 січня 2022 року об 11-00 годині у залі засідань  приміщення адміністративної будівлі селищної ради, за адресою: вулиця Дружби Народів, 5, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області.

1.  На розгляд  виконавчого комітету внести наступні питання:
  1. Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Новогуйвинської територіальної громади Житомирського району Житомирської області.
  2.   Про звернення до Міністерства культури  та інформаційної політики України про виключення з мережі (закриття) закладу культури.
  3. Про затвердження звіту з питань ведення військового обліку за 2022 рік.
  4. Про покладення обов’язків з ведення військового обліку та затвердження функціональних обов’язків.
  5. Про перейменування вулиць в населених пунктах Новогуйвинської  територіальної громади  Житомирського району  Житомирської області.
  6. Про надання дозволів на приватизацію квартир.
  7. Про зміни до складу житлової комісії.
  8. Житлові питання.
  9. Питання опіки і піклування.
  10. Різне.

1. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради оприлюднити це розпорядження та повідомити членів виконавчого комітету та депутатів селищної ради про дату та час засідання виконавчого комітету і орієнтовний порядок денний засідання.

1.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                   Олександр ЛОВИНЮК