У Будинку культури-філії КЗ «Центр культури та творчості» с. Озерянка організовані та проведені майстер-класи для дітей

Дата: 12.01.2023 13:48

Фото без опису  Фото без опису

Народні традиції - це культурна спадщина, і у кожного народу вона своя. Українські традиції сягають глибини віків, поєднують в собі уявлення про світ. Ми, нащадки великого народу, повинні берегти і примножувати це народне багатство, аби усвідомити, що є його частиною.

Для того, щоб навчити дітей розуміти і поважати традиції та історію свого народу, виховувати любов до рідного краю, 11 січня у Будинку культури-філії КЗ «Центр культури та творчості» с. Озерянка організовані та проведені майстер-класи для дітей.           До Будинку культури завітали гості: майстер народної творчості з соломоплетіння Олексій Пшеничнюк та вправна вишивальниця бісером, бібліотекар бібліотеки-філії  КЗ «Публічна бібліотека» Новогуйвинської селищної ради Галина Цикал. Діти із задоволенням слухали колядки та щедрівки, вчилися робити декоративні вироби з соломи, ознайомилися з технікою вишивки бісером.

Фото без опису  Фото без опису