Міжнародний день ДЯКУЮ

Дата: 11.01.2023 09:03

Щороку 11 січня в світі відзначається приємне свято – Міжнародний день «Дякую». Часто в поспіху ми забуваємо сказати це слово, а воно є надзвичайно потрібним. За допомогою «дякую» можна не лише висловити вдячність до всіх, хто робить наше життя кращим та щасливішим, але й продемонструвати свою вихованість та гарні манери. Всього одне щире «дякую» може змінити дуже багато – взаємини стають теплішими, а світ навкруги – добрішим. Тож коли, як не в цей день, від щирого серця подякувати  рідним, друзям, сусідам, колегам, знайомим та нашим ЗАХИСНИКАМ? Адже причин для вдячності насправді дуже багато.

У Міжнародний день «Дякую» бажаємо всім не скупитися своєю ввічливістю і вдячністю, не забувати про просте і важливе «дякую», бути уважними одне до одного, намагатися допомогти словом і ділом! Цінуйте людей, які щирі з вами!

Дякуємо БОГУ🙏!

Дякуємо ЗСУ💙💛!