Новогуйвинська селищна рада отримала чергову гуманітарну допомогу від команди Repid Relief Team (RRT) —фудбокси

Дата: 10.01.2023 14:17

Це не перша така  допомога для нашої громади від Німеччини та Австралії!

Ми дякуємо за ці продуктові набори. Завдяки цій допомозі  родини, які потребують допомоги та підтримки зможуть отримати ці готові продуктові набори.

Дякуємо Alfred Brusius — керівнику Repid Relief Team в Німеччині,  Костянтину Лісничому — керівнику проекту RRT в Україні і секретарю Гарвардського клубу України, Tetiana Tebbutt — керівниці Repid Relief Team (RRT) в Австралії. Окрема подяка Житомирській міській раді за організацію логістики!

Ці футбокси зможуть отримати мешканці Новогуйвинської селищної територіальної громади, а саме:

• ВПО,
  • багатодітні родини,
  • родини СЖО (складні життєві обставини),
  •  родини загиблих/зниклих безвісті військовослужбовців,
  • сироти та позбавлені батьківського піклування,
  • особи з інвалідністю 1-2 груп.

Для отримання гуманітарної допомоги необхідно звертатись до старостатів (мешканцям смт Новогуйвинське за адресою вул Дружби народів,5, каб.105 – щосереди)

Отримання гуманітарної допомоги здійснюється за пред'явленням документу, що посвідчує особу.

Зауважуємо, що отримання продуктових наборів здійснюється самовивозом без доставки за місцем проживання (перебування).

Особи, що є: одинокими, похилого віку, мають інвалідність, не пересуваються поза межами житлового приміщення, можуть звертатися за отриманням підтримки до Новогуйвинського селищного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)