Опитувальник для працівників та роботодавців за допомогою застосунку «Google Форми».

Дата: 09.01.2023 16:29

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи      із      застосуванням      гнучкого      режиму      робочого      часу»

№ 1213-IX. Аналіз буде проведено відповідно до методики пост-законодавчого контролю (post-legislative scrutiny), що застосовується багатьма парламентами країн світу та яку можливо адаптувати до української системи парламентського контролю.

З метою збирання інформації, необхідної для проведення цього аналізу та подальшого напрацювання пропозицій щодо удосконалення відповідних законодавчих положень, у Комітеті було розроблено опитувальник для працівників та роботодавців за допомогою застосунку «Google Форми».

Зважаючи на зазначене, звертаємось до Вас, шановний Денисе Анатолійовичу, з проханням сприяти поширенню опитувальника серед державних службовців центральних та місцевих органів виконавчої влади, працівників державних та комунальних підприємств, установ, організацій, а також працівників та роботодавців незалежної від форми власності та організаційно-правової форми.

Участь в опитуванні є анонімною. Посилання на Google Форму: https://forms.gle/r8qrqGeUTJJD8t7FA

Опитування буде проводитись до 20 січня 2023 року включно.