№ 658 Про надання дозволу на приватизацію квартири

від  «29» грудня 2022 р.

Про надання дозволу

на приватизацію квартири

Відповідно до Законів України «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», затвердженого наказом Міністерства з питань житлово - комунального господарства України від 16.12.2009 № 396, керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 30, частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про порядок передачі квартир, будинків, житлових приміщень гуртожитків у власність громадян на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, затвердженого рішенням 5 сесії Новогуйвинської селищної ради восьмого скликання від 16.03.2021 року № 97, виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на приватизацію кімнат 35,36 за адресою: вулиця Авіаційна №55-А в смт Озерне, Житомирського району, Житомирської області, загальною площею – 32,64 кв. м, житловою площею 14,1 кв. м. у рівних частках: Зайцю Віктору Володимировичу, Заєць Галині Вікторівні, Заєць Діані Вікторівні.

2. Надати дозвіл на приватизацію кімнати 33 за адресою: вулиця Авіаційна №55-А в смт Озерне, Житомирського району, Житомирської області, загальною площею –11,6 кв. м, житловою площею 11,6 кв. м. у рівних частках: Зайцю Віктору Володимировичу, Заєць Галині Вікторівні, Заєць Діані Вікторівні.

3. Видати Зайцю Віктору Володимировичу свідоцтво на право власності на житло, а саме: кімнат 35,36, загальною площею 32,64 кв.м., житловою -14,1 кв.м. у рівних частках Зайцю Віктору Володимировичу, Заєць Галині Вікторівні, Заєць Діані Вікторівні.

4. Видати Зайцю Віктору Володимировичу свідоцтво на право власності на житло, а саме:: кімнату № 33, загальною площею 11,6 кв. м., житловою площею 11,6 кв.м. у рівних частках Зайцю Віктору Володимировичу, Заєць Галині Вікторівні, Заєць Діані Вікторівні.

5.Затвердити розрахунки вартості надлишкової загальної площі кімнат, що приватизуються (додаються).

6. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради оформити свідоцтва про право власності та забезпечити видачу вказаному громадянину.

7. Зобов’язати власника квартири здійснити державну реєстрацію речового права згідно вимог чинного законодавства.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради.»

Секретар селищної ради                                              Олександр ЛОВИНЮК

ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішення виконкому Новогуйвинської                                                                                         селищної ради від ________№___

РОЗРАХУНОК

вартості надлишкової загальної площі квартири (будинку), жилого приміщення у гуртожитку, кімнати у комунальній квартирі, що приватизується

Заєць Віктор Володимирович

смт. Озерне, вул. Авіаційна № 55-А кімн. 35,36

1. Загальна площа квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку, кімнати у комунальній квартирі (П)    32,64   кв.м.
  2. Кількість зареєстрованих у квартирі (будинку), жилому приміщенні у гуртожитку, кімнаті у комунальній квартирі осіб (М)     3 чол.
  3. Розмір загальної площі, що підлягає безоплатній передачі мешканцям квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку, кімнати у комунальній квартирі згідно з законом:

Пб =М х 21 +10 = 3х21+10== 73,0 кв.м.

1. Розмір надлишків площі, що підлягає оплаті:

Пн=(П-Пб)= 0 кв.м.

1. Вартість надлишкової загальної площі квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку, кімнати у комунальній квартирі, що приватизується (розмір доплати за надлишкову площу):

Д=Пн х 0,18=0х0,18=0 грн.

1. Сума житлових чеків, яка підлягає видачі мешканцям

Сч=(Пб - П) х 0,18 = 7,26 грн.

1. Відновна вартість квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку, кімнати у комунальній квартирі:

В = П х 0,18 = 5,88 грн.

Підпис відповідальної за

розрахунок особи                                                       __________________

ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішення виконкому Новогуйвинської                                                                                          селищної ради від ________№___

РОЗРАХУНОК

Заєць Віктор Володимирович

смт. Озерне, вул. Авіаційна № 55-А кімн. 33

1. Загальна площа квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку, кімнати у комунальній квартирі (П) 11,6 кв.м.

Пб =М х 21 +10 = 3х21+10== 73,0 кв.м.-32,64=40,36 кв.м.

1. Розмір надлишків площі, що підлягає оплаті:

Пн=(П-Пб)= 0 кв.м.

Д=Пн х 0,18=0х0,18=0 грн.

1. Сума житлових чеків, яка підлягає видачі мешканцям

Сч=(Пб - П) х 0,18 = 5,18 грн.

В = П х 0,18 = 2,08 грн.

Підпис відповідальної за