Вітання секретаря Новогуйвинської селищної ради з Новим роком

Дата: 30.12.2022 09:56

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас з  прийдешнім Новим 2023 роком!

Новий рік - це нова сторінка життя, це найочікуваніше і найулюбленіше світське свято в році. На жаль, цей Новий рік ми відзначатимемо по-іншому, на відміну від попередніх: без святкових салютів та гучного сміху, головні ялинки сіл, селищ та міст нагадують нам про війну, але вони все одно залишаються святковими. Для підтримки духу, ми відзначатимемо свято в будинку за сімейним столом і віритимемо, що наступного року нас поєднає єдність, а не горе.

Вірю, що цей рік буде переможним у всіх сенсах: для України – над ворогом, для всіх людей – над стражданнями, які принесли окупанти на нашу землю. Нехай наступного року буде вдосталь всього: тепла, світла, обіймів, часу! Часу на сім'ю, часу на подорожі, часу працювати та радіти життю.

Бажаю, щоб новий рік дарував лише позитивні емоції. Щоб усі ті добрі думки та бажання втілилися у життя. А ще простого людського щастя та надії на світле майбутнє. Будьте щасливі, насолоджуйтесь кожною миттю вашого життя, будьте з коханими, оточуйте себе та своїх близьких теплом і турботою, зігрівайте їх своєю любов'ю, а вони у відповідь зігріють вас.

Нехай Перемога як найшвидше увірветься до нас!

З Новим роком!