№ 1134 Про розгляд заяви гр. Вівсика С. щодо передачі на баланс ПАТ "Житомиргаз" газопроводу побудованого за власні кошти

Дата: 27.12.2022 10:52

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1134

(тридцять перша сесія восьмого скликання)

від  «20» грудня  2022 р.

Про розгляд заяви гр. Вівсика С.

щодо передачі на баланс ПАТ "Житомиргаз"

газопроводу побудованого за власні кошти

Розглянувши заяву гр. Вівсика С. про прийняття в комунальну власність газових мереж, збудованих за власні кошти, та передачу їх на баланс ПАТ "Житомиргаз", з метою кваліфікованого технічного обслуговування й утримання в технічно-справному стані об'єктів підвищеної небезпеки - газових мереж, відповідно до ст. 13 Закону України "Про трубопровідний транспорт", вимог Правил безпеки систем газопостачання України, затверджених наказом Держнаглядохоронпраці від 01.10.1997 року № 254 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 15.05.1998 року за № 318/27, ст. 17, 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти до комунальної власності від Вівсика Сергія газові мережі середнього тиску, введені в експлуатацію в 2011 році, протяжністю 213 погонних метрів, діаметром 32мм., загальною вартістю 100,00 тис. грн., що розташовані за адресою: вул. Зелена, 33-в, в смт. Гуйва, Житомирського району Житомирської області з одночасною передачею їх на баланс та експлуатаційне обслуговування ПАТ "Житомиргаз".

2. Рекомендувати ПАТ "Житомиргаз":

2.1 Прийняти безоплатно, без передачі права власності, на баланс газові мережі, вказані в п. 1 цього рішення.

2.2. Включити до складу цілісного майна названі газові мережі за балансовою вартістю 100,00 тис. грн. та на підставі комісійного обстеження їх технічного стану.

2.3. Забезпечити технічне та планово-профілактичне обслуговування газових мереж та обладнання, з метою доведення їх до вимог рівня безпеки та надійності роботи у відповідності з вимогами чинного законодавства.

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на комісію житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності Новогуйвинської селищної ради.

Секретар ради                                                             Олександр ЛОВИНЮК