№ 1133 Про звернення депутатів Новогуйвинської селищної ради до Міністерства фінансів України та  Кабінету Міністрів України

Дата: 27.12.2022 10:48

НОВОГУЙВИ Фото без описуНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ №1133

(тридцять перша  сесія восьмого скликання)

від «20» грудня 2022 року

Про звернення депутатів Новогуйвинської селищної ради

до Міністерства фінансів України та Кабінету Міністрів України

Керуючись статтею 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України «Про статус депутатів місцевих рад»,   селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити текст звернення депутатів селищної ради до Міністерства фінансів України  та Кабінету Міністрів України  щодо необхідності перерахунку та зменшення розміру реверсної дотації, затвердженої для Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

2.   Доручити секретарю селищної ради підписати звернення.

3. Надіслати звернення Міністерству фінансів України, Кабінету Міністрів України.

Секретар ради                                                                      Олександр ЛОВИНЮК

Міністерство фінансів України

Кабінет Міністрів України

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району Житомирської області

до Міністерства фінансів України, Кабінету Міністрів України

щодо  перерахунку та зменшення розміру реверсної дотації,

затвердженої для Новогуйвинської селищної ради на 2023 рік

Ми, депутати Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, що представляють інтереси мешканців Новогуйвинської селищної територіальної громади, у цей надскладний для нашої держави час висловлюємо свою стурбованість у питаннях  формування бюджетного фінансування у 2023 році.

В умовах воєнного стану надзвичайно важливим є забезпечення оперативного, належного та безперервного виконання місцевих бюджетів. Під час розрахунку реверсної дотації для Новогуйвинської селищної ради на 2023 рік були враховані надходження ПДФО від військової частини А1435, які складали значну частину загальних надходжень до бюджету громади. Проте зазначена військова частина з вересня  поточного (2022)   року сплачує ПДФО в іншу громаду - у Станишівську сільську раду Житомирського району Житомирської області.

З метою забезпечення ефективного функціонування бюджетної сфери, життєво необхідних потреб жителів Новогуйвинської селищної територіальної громади у період дії воєнного стану та з огляду на викладене вище, ми, депутати Новогуйвинської селищної ради, просимо зробити перерахунок реверсної дотації для Новогуйвинської селищної ради, а саме зменшити її розмір, оскільки сплата реверсу без врахування вищезазначених змін є неможливою.

За дорученням депутатів

секретар Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району

Житомирської області                                                        Олександр ЛОВИНЮК