Дата: 27.12.2022 10:47

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №1132

( тридцять перша сесія восьмого скликання)

від «20» грудня  2022 року

Про внесення змін до чисельності

та структури апарату Новогуйвинської

селищної ради Житомирського району

Житомирської області та її виконавчих органів

та звільнення заступника селищного голови

з питань діяльності виконавчих органів ради

Відповідно до статей 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись положеннями Закону України від 15.03.2022 №2136-ІХ «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до чисельності та структури апарату Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області та її виконавчих органів, виключивши із структури  та чисельності апарату Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області 1 (одну) штатну одиницю – посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та затвердивши загальну чисельність апарату Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області та її виконавчих органів у кількості 101 (сто одна) штатна одиниця.
  2. Звільнити Садовську Світлану Олександрівну з посади заступника Новогуйвинького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради у зв’язку зі скороченням чисельності та штату працівників за п.1 ч.1 ст.40 КЗпП України.
  3. Секретарю селищної ради вжити всіх необхідних заходів щодо звільнення працівника відповідно до вимог чинного законодавства.
  4. Виплатити Садовській Світлані Олександрівні при звільненні вихідну допомогу у розмірі середньомісячної заробітної плати.
  5. Виключити Садовську Світлану Олександрівну зі складу виконавчого комітету селищної ради.
  6. Рішення набирає чинності з дати його прийняття.

Секретар ради                                                                   Олександр ЛОВИНЮК