Дата: 27.12.2022 10:39

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1128

(тридцять перша сесія восьмого скликання)

від  «20» грудня 2022 р.

Про безоплатне прийняття у комунальну власність

Новогуйвинської селищної територіальної громади

в особі Новогуйвинської селищної ради та на баланс

Новогуйвинської селищної ради об’єкта будівництва

та затвердження актів приймання-передачі

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно у власність Новогуйвинської селищної територіальної громади в особі Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області та на баланс Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області об’єкт будівництва: «Амбулаторія на 1-2 лікаря з житлом по вул. Шкільна, 5-б у с. Сінгури, Житомирського  району Житомирської області- будівництво» з понесеними витратами в сумі 9 055 723,42 гривень (дев’ять мільйонів п’ятдесят п’ять тисяч сімсот двадцять три гривні 42 коп.).
  2. Затвердити акти приймання-передачі по об’єкту будівництва, зазначеного в п. 1 цього рішення, у власність Новогуйвинської селищної територіальної громади в особі Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області згідно з додатком.
  3. Відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення селищної ради здійснити заходи щодо безкоштовного зарахування на баланс об’єкта будівництва, зазначеного в п.1 цього рішення та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

Секретар селищної ради                                                         Олександр ЛОВИНЮК