Новогуйвинська громада
Житомирська область, Житомирський район

№ 1122 Про бюджет Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2023 рік

Дата: 27.12.2022 10:20
Кількість переглядів: 194

Фото без опису

У К Р А Ї Н А

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  

РІШЕННЯ № 1122

(тридцять перша сесія восьмого скликання)

 

від  20 грудня 2022 року

 

Про бюджет

Новогуйвинської селищної

територіальної громади на 2023 рік

(0656500000)

    (код бюджету)

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Бюджетним кодексом України, враховуючи висновки постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів селищної ради від 14 грудня 2022 року, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Визначити на 2023 рік:

 

1) Доходи селищного бюджету у сумі 219 189 521 гривня, у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету – 217 917 728 гривень та доходи спеціального фонду селищного бюджету – 1 271 793 гривні, згідно з додатком 1 до цього рішення.

 

Затвердити інші субвенції з місцевих бюджетів бюджету селищної територіальної громади, згідно з додатком 1.1.

 

2) Видатки селищного бюджету у сумі 219 189 521 гривня, у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету – 217 917 728 гривень та видатки спеціального фонду селищного бюджету – 1 271 793 гривні, згідно з додатком 2 до цього рішення.

 

3) Оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету у розмірі 2 000 000 гривень, що становить 0,92 відсотка видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом.

4) Резервний фонд селищного бюджету у розмірі 9 808 545 гривень, що становить 4,5 відсотка видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом.

 

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2023 рік в розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

 

3. Затвердити на 2023 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 3.

 

4. Затвердити розподіл витрат селищного бюджету на реалізацію місцевих / регіональних програм у сумі 26 820 367 гривень згідно з додатком 4 до рішення.

 

5. Установити, що до джерел формування загального фонду селищного бюджету на 2023 рік належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтею 101 Бюджетного кодексу України.

 

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2023 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені пунктами 4, 41, 6 частини 1 статті 691 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтею 101 Бюджетного кодексу України;

 

7. Установити, що у 2023 році кошти, отримані до спеціального фонду селищного бюджету згідно з відповідними пунктами статті 691 бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтями 89, 91 Бюджетного кодексу України.

 

8. Визначити на 2023 рік, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними видатками селищного бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

соціальне забезпечення;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 

9. Надати право Управлінню фінансів Новогуйвинської селищної ради в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на депозитах, з урахуванням вимог статті 16 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами), з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

 

10. Надати право виконавчому комітету Новогуйвинської селищної ради отримувати позики у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України від 29.12.2010 року № 1204 «Про затвердження Порядку покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів» (зі змінами) та відповідно до  статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України.

 

11. Головним розпорядникам бюджетних коштів селищного бюджету:

 

1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

 

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

 

3) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

 

публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2024 року;

 

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

 

4) забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету;

 

5) затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань;

 

6) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання;

 

7) до закінчення першого кварталу 2023 року внести пропозиції щодо приведення мережі та штатів бюджетних установ у відповідність до виділених асигнувань на фінансування галузей соціально-культурної сфери, забезпечивши при цьому неухильне виконання вимог Бюджетного кодексу України щодо утримання керівниками бюджетних установ чисельності працівників та здійснення фактичних видатків на заробітну плату (включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу) лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах;

 

8) на усіх стадіях бюджетного процесу вживати заходів з безумовного виконання пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України щодо забезпечення в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами;

 

9) у бюджетних закладах, в яких допущена незабезпечена потреба із заробітної плати, усі кошти спрямовувати насамперед на обов’язкові виплати із заробітної плати;

 

10) видатки, пов’язані із стимулюванням, преміюванням працівників бюджетних закладів, здійснювати виключно після забезпечення обов’язковими складовими заробітної плати в річному вимірі;

 

11) провести інвентаризацію діючих регіональних (комплексних) програм та детальний аналіз передбачених у них завдань і заходів з метою упорядкування (та/або припинення) тих програм (завдань, заходів), які не є першочерговими та вважаються неефективними, недоцільними, неактуальними на сьогодні, а також тих, на реалізацію яких протягом останніх бюджетних років не виділялися кошти з селищного бюджету. На підставі проведеного аналізу надати пропозиції селищній раді щодо внесення змін до регіональних (комплексних) програм, а також припинення їх дії.

 

12. Установити, що використання бюджетних коштів на реалізацію регіональних програм здійснюється за порядками, що затверджені селищною радою.

 

13. Надати право виконавчому комітету Новогуйвинської селищної ради приймати рішення у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів, щодо перерозподілу видатків бюджету, а також збільшення обсягу видатків розвитку за рахунок зменшення обсягу інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), за погодженням з постійною комісією з питань планування, бюджету та фінансів, відповідно до частини 8 статті 23 Бюджетного кодексу України, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 

14. Рішення набирає чинності з 1 січня 2023 року.

 

15. Додатки  1- 5 до рішення є його невід’ємною частиною.

 

16. Опублікувати рішення у десятиденний строк з дня його прийняття, відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

 

17. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів селищної ради.

 

додаток

 

 Секретар селищної ради                                                        Олександр ЛОВИНЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь