Комендантську годину на час різдвяно-новорічних свят на Житомирщині поки не скасовують.

Дата: 26.12.2022 11:33

До Нового року залишається – 5 днів. Нажаль цьогоріч, свято ми будемо зустрічати в умовах воєнного стану.

Нагадуємо жителям громади, що комендантську годину, яка на Житомирщині триває з опівночі до п'ятої години ранку, на час різдвяно-новорічних свят в області поки що не скасовують.

У ніч із 31 грудня на 1 січня вулиці патрулюватимуть не лише поліцейські, а й бійці Національної гвардії. Про це в ефірі телемарафону  нагадала речниця Нацполіції України Мар’яна Рева. Вона пояснила, що є певні вимоги під час комендантської години, і не важливо святковий чи не святковий день. Ми розуміємо, наскільки підступним є наш ворог, який з цинічним задоволенням, можливо, буде намагатися зіпсувати нам святкові дні. За необхідності поліцейські будуть перевіряти документи, доставляти до відділів поліції, щоб встановити чи перевірити особу.

Речниця Нацполіції також нагадала про заборону на продаж алкоголю людям у військовій формі та заборону на продаж і використання піротехнічних засобів, яка діє на всій території України. «Звертаюся до людей, які мають певний намір це зробити – не робіть цього. Подумайте про людей, які психологічно важко переживають умови війни, які можуть сприйняти звуки салютів за звуки вибухів», – сказала Рева. Порушників штрафуватимуть або залучатимуть до виправних робіт.

Пам’ятайте: у разі порушення комендантської години патруль має право вас затримати.

Не нехтуйте сигналами ТРИВОГИ!

Бережіть себе і своїх близьких!