Громада отримала Starlink та генератори потужності!

Дата: 22.12.2022 15:47

Фото без опису  Фото без опису

21 грудня  відбулось урочисте вручення систем Starlink та генераторів великої потужності, які були передані за ініціативи генерального директора «Kusto Agro». Загальна вартість обладнання складає понад 16 мільйонів гривень.

Три генератора та одну систему Starlink отримала Новогуйвинська селищна територіальна громада для Сінгурівського та Пряжівського старостинських округів.
         Таке обладнання є  вкрай необхідне для того, щоб продовжувати надавати послуги громадянам, навіть в умовах тривалого відключення електроенергії.
      Щиро дякуємо усім хто допомагає реалізувати такі надважливі справи, всім підприємцям та компаніям, які в умовах воєнного стану продовжують працювати, волонтерити та надавати як фінансову так і  гуманітарну допомогу.