ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРИГУВАННЯ ПЛАТИ ЗА АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ НА ПОСЛУГУ З ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ

Дата: 21.12.2022 15:16

Новогуйвинське ВЖРЕКП  інформує про намір встановити скориговану плату за абонентське обслуговування на послугу з постачання теплової енергії з 01.01.2023 року.

Інформація щодо розміру плати за абонентське обслуговування на 1 особовий рахунок, грн/мiсяць(з ПДВ) з 01.01.2023року

(згідно наказу по підприємству № 74 від 20.12.2022 р.) :

• для абонентів (населення) -  4,60 з ПДВ (підвищення на 0,05 грн.)

Абонентська плата нараховується щомісячно, у фіксованому розмірі, з розрахунку на один особовий рахунок, незалежно від кількості мешканців в квартирі та спожитого обсягу тепла.

З метою зменшення витрат споживачів на сплату комісії за послуги фінансових установ при оплаті рахунків, встановлено порядок при якому кошти за абонентське обслуговування і кошти за послугу з постачання теплової енергії приймаються на один банківський рахунок.

Для зручності споживачів, плата за абонентське обслуговування розміщена в єдиній квитанції окремим рядком.

Обґрунтування причин коригування плати за абонентське обслуговування

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»: показники прожиткового мінімуму зростають в межах, встановлених даним законом.

Показник

Станом на 01.07.2022 р.

Станом на 01.12.2022 р.

Коефіцієнт зростання

Прожитковий мінімум

1,0323

Метою коригування плати за абонентське обслуговування на послугу з постачання теплової енергії є приведення її до економічно обґрунтованого рівня та відповідності діючому законодавству.