Об’єднаймося, щоби обігрітися!

Дата: 21.12.2022 12:16

Через повномасштабну війну з росією Україну чекає не простий опалювальний сезон.

В умовах воєнного стану, що викликаний збройною агресією російської федерації проти України, виконавчим комітетом Новогуйвинської селищної ради вживаються усі необхідні заходи по підготовці до роботи як стаціонарних, так і пересувних пунктів обігріву у разі припинення опалення житлових будинків внаслідок припинення постачання природного газу, електричної енергії та інших непередбачуваних ситуацій.

У зв’язку із цим виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради звертається з проханням об’єднати зусилля усіх мешканців багатоповерхових будинків і разом з комунальними підприємствами з особливою серйозністю та відповідальністю поставитись до підготовки осінньо-зимового періоду.

Передусім уповноваженим особам багатоповерхових будинків рекомендується провести роз’яснювальну роботу серед мешканців будинків щодо необхідності, де це можливо, підготувати підвальні приміщення будинків для їхнього використання як пунктів тимчасового обігріву.

У зазначених приміщеннях рекомендовано забезпечити належний санітарний стан, обладнати його автономними джерелами електропостачання (генератором/акумулятором) для можливості влаштування освітлення, приладів обігріву, передбачити у ньому запас питної води тощо.

Подбайте разом із сусідами про утеплення під’їзду та будинку. Прослідкуйте за збереженням тепла у під’їздах, підвалах та на горищах.

Підготуйте план, домовтеся з родичами, сусідами, друзями про спільні дії на випадок надзвичайної ситуації.

Об’єднаймося, щоби обігрітися!

У разі виникнення запитань, зауважень, пропозицій, прохання звертатися за адресою:                  смт Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5, каб.№103.

Адміністрація Новогуйвинської селищної ради