Напередодні свята Святого Миколая відбулася театральна вистава для дітей військовослужбовців Житомирщини.

Дата: 19.12.2022 09:44

Напередодні свята Святого Миколая в 52 гарнізонному будинку офіцерів відбулася театральна вистава для дітей військовослужбовців від 7 військових частин Житомирщини. Головна мета цього заходу - зберегти в дитячих серцях віру в прекрасне, віру в чудеса.

Було багато акторів: Святий Миколай, гноми, Баба Яга...- вони залишили в дитячих серцях незабутні враження. Вперше за декілька років на свято Святого Миколая в будинок офіцерів завітало більш ніж 500 гостей. Свято не залишило нікого байдужим. Діти розважались, танцювали, брали участь у конкурсах, іграх.

Це не останнє святкове диво в будинку офіцерів. Буде ще свято Святого Миколая для дітей-переселенців та різдвяне свято за участю професійних акторів Житомирського академічного обласного театру ляльок.

А в цілому це свято подарувало всім присутнім море позитиву, безліч дитячих посмішок та гарній настрій. Відгомін цього свята зігріватиме теплом та світлом серця наших дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива та надію на щасливе майбутнє, Перемогу та мир!