№183-ОД Про скликання засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 13.12.2022 15:33

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від «13» грудня 2022 року                                                                 № 183- ОД

Про скликання засідання

виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись статтями 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи виконавчого комітету селищної ради:

1. Скликати чергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

1. Провести чергове засідання  виконавчого комітету селищної ради 15 грудня 2022 року о 15-00 годині у залі засідань  приміщення адміністративної будівлі селищної ради, за адресою: вулиця Дружби Народів, 5, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області.

1.  На розгляд  виконавчого комітету внести наступні питання:
  1.  Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для Новогуйвинського ВЖРЕКП на 2023 рік.
  2. Про схвалення проєкту бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2023 рік.
  3. Про схвалення проєкту Програми надання окремих видів пільг жителям Новогуйвинської  селищної ради на 2023-2025 роки.
  4. Про схвалення продовження терміну дії Програми соціальної  підтримки учасників АТО, ООС та членів їх сімей на 2021 - 2022 роки, які зареєстровані та/або  проживають на території Новогуйвинської селищної ради,  на період до 2025 року.
  5. Про схвалення продовження терміну дії Програми соціального захисту жителів Новогуйвинської селищної ради, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  6. Про внесення змін до Інструкції з діловодства у виконавчих органах Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  7. Про встановлення вартості харчування в закладах  дошкільної освіти Новогуйвинської селищної ради  на 2023 рік.

1. Про встановлення вартості харчування в загальноосвітніх закладах  освіти Новогуйвинської селищної ради  на 2023 рік.
  2. Про визначення переліку об’єктів та видів безоплатних громадських робіт, які будуть  виконувати порушники та засуджені до громадських робіт, на 2023 рік.
  3. Про встановлення переліку об’єктів та видів робіт, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади та сприяють його соціальному розвитку, які можуть застосовуватися для організації оплачуваних громадських робіт на території Новогуйвинської селищної ради на 2023 рік.
  4. Про надання дозволу  на приватизацію квартири
  5. Про затвердження протоколу електронного аукціону.
  6. Про затвердження переліку базової мережі закладів культури  Новогуйвинської  селищної територіальної громади.
  7. Про план роботи виконавчого комітету селищної ради на 2023 рік.
  8. Питання опіки та піклування.
  9. Різне.

1. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради оприлюднити це розпорядження та повідомити членів виконавчого комітету та депутатів селищної ради про дату та час засідання виконавчого комітету і орієнтовний порядок денний засідання.

1.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                   Олександр ЛОВИНЮК