№181-ОД Про скликання чергової 31 сесії Новогуйвинської селищної ради

Дата: 09.12.2022 17:02

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  «09» грудня 2022 р.                                                                             № 181-ОД

Про скликання   чергової 31 сесії

Новогуйвинської селищної ради

Відповідно до  ст. 46, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.  Скликати чергову 31 сесію Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, пленарне засідання якої провести 20 грудня 2022 року о 10 годині 00 хвилин у залі засідань селищної ради за адресою: вул. Дружби Народів, б.5,    смт. Новогуйвинське.

2. На сесію внести наступні питання:

1. Про затвердження бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2023 рік.
  2. Про затвердження Програми надання окремих видів пільг жителям Новогуйвинської  селищної ради на 2023-2025 роки.
  3. Про продовження терміну дії Програми соціальної  підтримки учасників АТО, ООС та членів їх сімей на 2021 - 2022 роки, які зареєстровані та/або  проживають на території Новогуйвинської селищної ради,  на період до 2025 року.
  4. Про продовження терміну дії Програми соціального захисту жителів Новогуйвинської селищної ради, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  5.  Про   затвердження   звіту   про виконання   фінансового   плану                    КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради за 2021 рік.
  6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану   КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради  за 2021 рік.
  7. Про затвердження фінансового плану  КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради на 2023 рік.
  8. Про затвердження  фінансового плану  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради на 2023 рік.
  9. Про прийняття у комунальну власність селищної ради майна та закріплення на балансі.
  10. Про внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2022 рік.
  11. Різне.

1. Засідання постійних комісій провести за окремим графіком.

1. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради забезпечити доведення інформації про скликання сесії до депутатів селищної ради та мешканців територіальної громади.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                    Олександр ЛОВИНЮК