Вітання секретаря селищної ради з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2022 08:43

Шановні військовослужбовці та працівники Збройних Сил України!

6 грудня українці відзначають День Збройних Сил України!

Збройні сили – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, справжня гарантія державного суверенітету.

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання ПЕРЕМОГИ, і цим завойовують довіру українців.

На сьогодні військова справа притаманна не тільки чоловікам, її опанували й представниці «слабкої» статі. Жінка на війні – сьогодні не новина. Тож цього дня привітання приймають й представниці жіноцтва, які вірно несуть службу по захисту держави.

На жаль війна не буває без жертв, і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих наших героїв і низько схиляю голову перед їх родинами, які віддали свої життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Хочу подякувати матерям, які виховали синів та дочок, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!

Шановні військові, сердечно вітаю Вас зі святом, бажаю не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні та близькі люди, які щодня підносять до Бога свої молитви за Вас!

Зичу вам міного здоров’я, незламного духу у відстоюванні незалежності і територіальної цілісності України та нових ПЕРЕМОГ у боях російськими окупантами.

Слава Збройним Силам України!

Героям Слава!

З повагою,