№1094 Про збільшення статутного фонду, внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради у новій редакції

Дата: 29.11.2022 14:15

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1094

(тридцята сесія восьмого скликання)

від  «23» листопада 2022р.

Про збільшення статутного фонду,

внесення змін та затвердження Статуту

Комунального підприємства «Озерне»

Новогуйвинської селищної ради  у новій редакції

Розглянувши та обговоривши клопотання Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради від 13.10.2022р. №361, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Збільшити статутний фонд Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради на 5730000,00 грн. (п’ять мільйонів сімсот тридцять тисяч гривень 00 коп.).

2.Внести зміни у п. 4.1. розділу 4 Статуту Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради, виклавши абзац другий у новій редакції, а саме:

«Статутний фонд підприємства сформовано з коштів, що передаються на баланс Підприємству згідно з рішенням Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, і становить                                              18 804 484 грн. 36 коп. (вісімнадцять мільйонів вісімсот чотири тисячі чотириста вісімдесят чотири  гривні 36 коп.)»

3.У зв’язку зі змінами, відповідно до пунктів 2 та 3 цього рішення затвердити Статут Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради  у новій редакції згідно з додатком.

4.Уповноважити начальника Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради Бялошицького М.І. на внесення змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, щодо нової редакції Статуту.

Секретар ради                                                                 Олександр ЛОВИНЮК