№ 1068 Про укладення Меморандумів про співпрацю між Новогуйвинською селищною радою Україна та  громадською організацією «Волонтерський штаб Житомира».

Дата: 29.11.2022 10:20

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №1068

(тридцята сесія восьмого скликання)

від «23» листопада 2022 року

Про укладення Меморандумів

про співпрацю між Новогуйвинською селищною радою

Україна та  громадською організацією «Волонтерський штаб Житомира».

Керуючись статтями 26, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою об’єднання зусиль неурядової організації та місцевого самоврядування, для підвищення спроможності та розвитку громади,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Укласти Меморандум про взаємодію між Новогуйвинською селищною радою  Житомирського району Житомирської області та громадською організацією «Волонтерський штаб Житомира», що додається.

2. Доручити заступнику Новогуйвинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Парфентієвій Т.М. підписати Меморандуми про співпрацю та взаємодію.

3. Забезпечення виконання цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Т.Парфентієву.

Меморандум

Секретар селищної ради                                                     Олександр ЛОВИНЮК