Про внесення змін у конкурсну документацію з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Новогуйвинської територіальної громади

Дата: 29.11.2022 09:50

У К Р А Ї Н А                     ПРОЕКТ

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № _____

від «____» _________ 20__ року

Про внесення змін у конкурсну

документацію з визначення виконавця

послуг з вивезення твердих побутових

відходів на території Новогуйвинської

територіальної громади

Керуючись підпунктом 6 пункту а) частини першої ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни у конкурсну документацію з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Новогуйвинської територіальної громади, затверджену рішенням виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 11.11.2022 № 607 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Новогуйвинської територіальної громади» (додаток 2), а саме замінити в пунктах 3, 11, 12 слова «20 грудня 2022 року» на «10 січня 2023 року».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлану САДОВСЬКУ.

Секретар ради                                                                        Олександр ЛОВИНЮК