№174- ОД Про скликання засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 29.11.2022 09:37

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від «29» листопада 2022 року                                                                 № 174- ОД

Про скликання засідання

виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись статтями 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи виконавчого комітету селищної ради:

1. Скликати чергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

1. Провести чергове засідання  виконавчого комітету селищної ради 30 листопада 2022 року об 11-00 годині у залі засідань  приміщення адміністративної будівлі селищної ради, за адресою: вулиця Дружби Народів, 5, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області.

1.  На розгляд  виконавчого комітету внести наступні питання:
  1.  Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання  та централізованого водовідведення для КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради.
  2. Про внесення змін у конкурсну документацію з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Новогуйвинської територіальної громади
  3. Про готовність закладів охорони здоров’я селищної ради до роботи в зимовий період.
  4. Про стан медичного забезпечення на території громади та надання медичних послуг населенню закладами охорони здоров’я селищної ради.
  5. Про стан роботи з організації обліку дітей дошкільного та шкільного віку, роботу із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, вжиття заходів щодо запобігання бездоглядності  неповнолітніх.
  6. Про безоплатну  передачу  матеріальних цінностей
  7. Про внесення змін до рішення від 28.04.2022р. №498 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Новогуйвинської селищної ради на 2022-2023 навчальний рік».
  8. Про внесення змін до рішення від 19.08.2021р.№259 «Про організацію роботи щодо обліку дітей  дошкільного, шкільного віку та учнів, що  проживають чи перебувають на території  Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району Житомирської області»
  9. Житлові питання.
  10. Питання опіки та піклування
  11. Різне.

1. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради оприлюднити це розпорядження та повідомити членів виконавчого комітету та депутатів селищної ради про дату та час засідання виконавчого комітету і орієнтовний порядок денний засідання.

1.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                   Олександр ЛОВИНЮК