Відбулося третє засідання 30 сесії селищної ради 8 скликання

Дата: 24.11.2022 12:53

Фото без опису  Фото без опису

23 листопада 2022 року в приміщенні Новогуйвинської селищної ради відбулося третє пленарне засідання 30 сесії 8 скликання.

На початку засідання зареєструвалося і взяло участь у роботі 24 депутати із 26.

Начальник управління фінансів Олена МЕЛЬНИК проінформувала присутніх про зміни до бюджету  Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Депутати підтримали укладення Меморандумів про співпрацю між Новогуйвинською селищною радою та громадською організацією «Волонтерський штаб Житомира». Також депутати підтримали  внесення змін до Програм: фінансової підтримки КП «Озерне» та  ВЖРЕКП Новогуйвинської селищної ради, до Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації на період до 2025 року в населених пунктах Новогуйвинської селищної ради, Програми надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які зареєстровані та проживають на території селищної ради, зміни до складу комісії з реорганізації комунальних підприємств а також інші питання комунальної власності.

Земельні питання підтримано більшістю голосів.

У зв’язку з оголошенням «Повітряної тривоги» робота сесії була продовжена  в укритті Новогуйвинської гімназії ім. Сергія Процика.

З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення. З ними можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новогуйвинської селищної ради в термін  визначений Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Фото без опису  Фото без опису