21 листопада - День Гідності та Свободи.

Дата: 21.11.2022 10:05

В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини.

Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Наші мужні військовослужбовці продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. Разом – ми сила, наше суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок діяти, працювати для гідного життя.

21 листопада адміністрація Озерненського ліцею, старшина куреня ім. В. Гнатюка  вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу «Захисникам України» та до меморіальної дошки В. Гнатюку. В класних колективах були проведені години класного керівника та продемонстровано дане відео. https://youtu.be/XV2Jk_d8DZo

Слава Україні!

Героям Слава!