Вітання секретаря селищної ради з Днем працівників сільського господарства!

Дата: 20.11.2022 08:30

Шановні аграрії, трудівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди вашого професійного свята –

Дня працівників сільського господарства!

Ваша праця безперервна, як саме життя, важлива і благородна, адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила українського села, нашої громади, нашої держави.

Сьогодні вперше за роки незалежної України вам, як ніколи, довелося збирати цьогорічний урожай в складні часи воєнного стану… Своєю самовідданою працею у цих дуже складних соціально-економічних умовах у країні, де йде війна, ви забезпечуєте стабільність і допомагаєте військовим не давати чужоземцям загарбати наші українські землі. Протягом дев’яти місяців наші фермери постійно відправляють партії продуктів бійцям на передову фронту!. Тому я безмежно вдячний вам.

Дозвольте висловити слова глибокої вдячності та поваги, всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу громади – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Міцного здоров’я вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

Спасибі вам за нелегку та потрібну всім нам працю. Тільки разом ми можемо збудувати гарне майбутнє для наших родин, громади та України в цілому!

З великою шаною та повагою,

секретар селищної ради                                          Олександр ЛОВИНЮК