До уваги жителів громади !!!

Дата: 17.11.2022 11:45

Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з громадською організацією «Інститут Креативних Інновацій» у співпраці з ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) 28 - 30 листопада 2022 року заплановано проведення базового тренінгу "Молодіжний працівник" в Житомирській області.

Базовий тренінг є першим навчальним рівнем програми «Молодіжний працівник».

До участі запрошуються:

🔷 лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;

🔶 державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;

🔷 працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері. По завершенню учасники отримають свідоцтво встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

Дедлайн подання заявок – 00:00 20 листопада 2022 р.

Контактна особа: Вікторія ТИМЧЕНКО – головний спеціаліст відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, тел. 0973819181.

СпівДія Хаб #ЖтРазом Інститут Креативних Інновацій

Молодіжний центр Житомирщини #kreativ_space

Державний інститут сімейної та молодіжної політики

@Дитячий_фонд_ООН_ЮНІСЕФ