До уваги аграріїв громади !!!

Дата: 16.11.2022 16:09

Подавайтеся на грантовий конкурс «Сади для Перемоги» та отримайте до 250 тис. грн на реалізацію ідеї з підвищення продбезпеки! Адже цей конкурс від ініціативи «Сади Перемоги» проєкту SURGe та БО «МХП-Громаді» дасть можливість закупити техніку для обробки землі, засоби для вирощування, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, впровадження новітніх технологій для підвищення продовольчої безпеки.

Дедлайн подачі проєктів - 30 листопада 2022 року.

Детальніше про конкурс та умови подання читайте на порталі ГУРТ https://www.gurt.org.ua/news/grants/82230/