Відбулися урочистості присвячені до Дня працівників соціальної сфери

Дата: 04.11.2022 14:09

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. З нагоди свята у приміщенні Новогуйвинської селищної ради  відбулися урочисті заходи.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів які віддали своє життя  у війні проти рф.

Із професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, людей з інвалідністю, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, привітав секретар селищної ради Олександр ЛОВИНЮК.

Слова подяки прозвучали на адресу присутніх у залі від заступника селищного голови Тетяни ПАРФЕНТІЄВОЇ, начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я Лариси РУЦЬКОЇ  та директора КУ «Центру надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради Регіни ЗАГОРУДЬКО.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист,  активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери нагородили  Подяками та подарунками.

Гарний святковий настрій та приємні хвилини відпочинку всім присутнім подарували аматорські колективи  та працівники КЗ «Центр культури та творчості» Новогуйвинської селищної ради.

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису