Вітання секретаря селищної ради з Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 04.11.2022 09:51

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята –

Дня працівників соціальної сфери.

Життя людини до тих пiр мaє цiннiсть,                                                                                                                        поки людинa може допомaгaти iншим.

(слова Iвaна Фрaнка)

Є така професія -  соціальний працівник. Це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу людям похилого віку та людям з особливими потребами, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим, безробітним і ветеранам війни.

Вам, шановні колеги, випало непросте завдання - бути провідниками соціальної політики  в період  суспільних перетворень та війни, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю  працею ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві.

Дякую вам за вірність професії, за милосердя та любов до людей. Нехай нагородою за вашу благородну працю будуть благополуччя та щасливі очі тих, кого ви підтримали і підтримуєте у скрутну хвилину.

Зичу вам міцного здоров'я, оптимізму, добробуту, невичерпної енергії та благополуччя! Надії вам і віри, натхненної праці задля розквіту нашої громади!

Зі святом вас!

Слава Україні!  Героям Слава!

З повагою

секретар селищної ради                                              Олександр ЛОВИНЮК